Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Handlowych

Natural Poland O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów Natural Poland na wyznaczonym terenie

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych i komercyjnych

  • Wyszukiwanie i monitorowanie przetargów

  • Kompleksowe przygotowanie ofert przetargowych, w tym m.in.: opracowywanie pism, projektów zapytań oraz odpowiedzi na zapytania zamawiających, analizowanie SIWZ, umów oraz innych dokumentów przetargowych

  • Współpraca z działem sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie handlowe poparte sukcesami sprzedażowymi

  • Wysokie zdolności organizacyjne, dokładność i skrupulatność w działaniu

  • Umiejętności analityczne

  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji produktów

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, lub biegła znajomość innych języków

Mile widziane

  • Znajomość ustawy o zamówieniach publicznych

  • Osoby z doświadczeniem w sprzedaży produktów farmaceutycznych/ medycznych lub kosmetycznych

To oferujemy

  • Ciekawa i pełna wyzwań praca

  • Samodzielne stanowisko i możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Możliwość pracy zdalnej, lub w biurze w centrum Warszawy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Natural Poland

Natural Poland jest dystrybutorem produktów i półproduktów dla branży kosmetycznej, medycznej i spożywczej. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz asortymentu, od olejów spożywczych i kosmetycznych, poprzez witaminy (np. Kwas hialuronowy, B12, Koenzym Q10, Beta-karoten, Biotyna i wiele innych.), aż do środków ochrony i testów na Covid-19.

Obecnie poszukujemy samodzielnych Handlowców do sprzedaży surowców dla producentów produktów spożywczych i kosmetycznych B2B, a także osób do działu zajmującego się dystrybucją testów na Covid-19 w ramach zamówień publicznych i przetargów.

Przewiń do profilu firmy