Specjalista ds. Handlowych

  • Piła, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 28.11.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 28.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo branży ochrony środowiska, specjalizujące się w projektowaniu i budowie komunalnych oczyszczalni ścieków, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piła
    nr ref. 06/2018

    Opis stanowiska:

    • tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
    • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami,
    • prowadzenie bazy danych klientów,
    • tworzenie materiałów wizerunkowych w zakresie produkcji urządzeń – ulotki, foldery, katalogi, karty katalogowe,
    • przygotowywanie targów branżowych, konferencji,
    • przygotowywanie dokumentacji technicznej urządzeń,
    • fakturowanie sprzedaży,
    • obsługa reklamacji (zgłoszenia, monitoring),
    • współpraca z Pełnomocnikiem ds. Systemu Zarządzania Jakością, tworzenie i aktualizacja dokumentów systemowych,
    • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie/wyższe,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość języka rosyjskiego,
    • energia i zapał do pracy.

    Oferujemy:

    • interesującą, pełną wyzwań pracę wymagającą dużej odpowiedzialności w ambitnym zespole inżynierów,
    • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i rozwoju kwalifikacji,
    • pracę w zespole międzynarodowym,
    • forma pracy: umowa o pracę, pełen etat.
    Dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny), z podaniem nazwy stanowiska i nr ref. 06/2018, prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj lub ewentualnie pocztą tradycyjną na adres SMART WASTE TECHNOLOGIES sp. z o.o., ul. Wapienna 36, 64-920 Piła.
    Dziękując za nadesłane aplikacje informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy aby w CV zamieścić koniecznie następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SMART WASTE TECHNOLOGIES sp. z o.o., ul. Ziębicka 35, 60-164 Poznań danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”