Specjalista ds. Handlowych

HRK S.A.O firmie

  • Poznań

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lat temu
  • Specjalista
HRK Leasing & Financial Services odpowiada za rekrutacje w obszarze leasingu, faktoringu, windykacji, consumer finance oraz pośrednictwa finansowego. Mamy szerokie portfolio projektów na stanowiska specjalistyczne, eksperckie, menedżerskie i zarządcze, a także zespół doświadczonych, specjalizujących się w branży usług finansowych konsultantów. Dzięki temu, z sukcesem realizujemy rekrutacje zarówno dla firm budujących pozycję rynkową na polskim rynku, start-upów, jak i dojrzałych, międzynarodowych organizacji. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

Dla naszego klienta, firmy oferującej usługi B2B, będącej liderem w swojej branży oraz posiadającej stabilną pozycję na rynku, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych;
  • Trwałe budowanie relacji i obsługa posprzedażowa;
  • Odbywanie spotkań i prezentacja oferty firmy;
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz dopasowywanie oferty do potrzeb klienta;
  • Raportowanie realizacji wyznaczonych celów.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B zdobyte w branży edukacyjnej, administracyjnej, tłumaczeniowej lub innej;
  • Silne kompetencje sprzedażowe poparte udokumentowanymi sukcesami;
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne;
  • Umiejętność trwałego budowania relacji z klientem;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe i system prowizyjny;
  • Narzędzia do pracy (laptop, telefon);
  • Benefity pozapłacowe.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Specjalista ds. HandlowychNumer ref.: 22244

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy