Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Handlowych - praca biurowa

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma MARKEN Systemy Antywirusowe aktywnie działa w branży IT na terenie całego kraju od 1999 roku.
    Tworzymy innowacyjną i ciągle rozwijającą się Firmę.
    Zajmujemy się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów Bitdefender, związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdynia
    Region: pomorskie

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów
    • Przygotowywanie ofert i sprzedaż oferowanych rozwiązań
    • Budowanie pozytywnych relacji z obecnymi jak i nowymi Klientami firmy
    • Dopasowanie rozwiązań adekwatnie do potrzeb Klienta
    • Negocjacje handlowe
    • Wprowadzanie danych do systemu i ich aktualizacja
    • Aktywna sprzedaż systemów antywirusowych

    NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Zdolności handlowe
    • Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Umiejętność zarządzania własnym czasem i organizacji pracy
    • Nastawienie na osiągniecie wyznaczonego celu
    • Silna motywacja
    • Mile widziane: znajomość rynku programów antywirusowych, doświadczenie na podobnych stanowiskach, znajomość języków obcych.

    OFERUJEMY:

    • Pracę w oparciu o umowę o pracę
    • Stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny powiązany z osiąganymi wynikami
    • Pracę w firmie o ugruntowanej 20-letniej pozycji na rynku
    • Szkolenia produktowe i handlowe
    • Zdobycie kontaktów, wiedzy i doświadczenia z obszaru sieci i bezpieczeństwa IT
    • Pełną wyzwań i pasjonującą pracę w młodym zespole
    • Nowoczesne biuro w centrum Gdyni
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

    [email protected]
    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.marken.com.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)