Specjalista ds. Handlowych - Pracownik Biura Obsługi Klienta

Eco Trade Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie i rozwój relacji z powierzonymi Klientami (kontakt telefoniczny i mailowy),

  • wprowadzanie i przetwarzanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją,

  • wystawianie dokumentów sprzedaży,

  • prowadzenie bazy danych – rejestracja nowych Klientów, aktualizacja danych,

  • utrzymywanie i rozwój relacji z Klientami,

  • wsparcie Przedstawicieli Handlowych i Kierowników Regionalnych,

  • obsługa reklamacji,

  • przygotowywanie raportów sprzedażowych,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Klientem,

  • nastawienie na rzetelną realizację zadań i chęć do nauki,

  • znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel.

Mile widziane

  • znajomość systemu Comarch ERP XL,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,

  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne; możliwość przystąpienia do programu MultiSport, ubezpieczenie na życie),

  • motywacyjny system premiowania,

  • przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie zespołu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

Eco Trade Sp. z o. o. jest liderem wśród polskich producentów mieszanek dla branży piekarniczej i cukierniczej. Od 1993 roku obsługujemy piekarnie, cukiernie oraz specjalistyczne hurtownie zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach europejskich oraz na świecie. Dzięki naszej profesjonalnej linii technologicznej możemy oferować produkty o najwyższych standardach, a nasi wykwalifikowani technolodzy wspierają naszych klientów przy wdrażaniu wspólnych rozwiązań. Stawiamy na wykorzystanie nowych, innowacyjnych technologii oraz dynamiczny rozwój i poszerzanie horyzontów.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli spełniasz większość z tych wymagań i chcesz wspólnie z nami wyznaczać trendy na rynku, od skierowania swojej kariery na właściwą drogę dzieli Cię jedno kliknięcie!