Oferta pracy

Specjalista ds. handlowych

IMPERO BOCHEŃSKI SP. Z O.O.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dystrybutor glazury, ceramiki i armatury, laureat nagrody głównej Salon Roku 2013, 2014, 2015, 2016 2017,2018, 2019,2020 województwa mazowieckiego,
w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje do salonu w Radomiu osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • bezpośrednia obsługa klientów
  • przygotowywanie ofert dla klientów
  • przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • przygotowywanie dokumentów sprzedaży

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku: handlowca
  • komunikatywność
  • miła aparycja
  • uczciwość
  • optymizm
  • odpowiedzialność
  • umiejętność organizowania własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • progresywny system wynagrodzeń
  • profesjonalne szkolenie branżowe
  • atrakcyjne warunki rozwoju zawodowego
  • dynamiczne środowisko pracy
  • przyjemną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj
lub do siedziby firmy ul. Warszawska 218, 26 - 600 Radom.
Firma skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy