Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Handlowych

  • Rumia, pomorskie
  • Specjalista
  • 21.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Corleonis to lider na rynku usług dźwigowych. Od lat zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług związanych z wynajmem, sprzedażą i serwisem żurawi wieżowych; wraz z rozwojem firmy rozszerzyliśmy działalność o usługi transportu krajowego oraz wynajem żurawi samochodowych.

    Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    do wynajmu wind towarowo-osobowych oraz żurawi wieżowych
    Miejsce pracy: Rumia

    Zadania:

    Raportowanie i analiza rynku, udział w procesie zakupowym oferowanych produktów, sprzedaż i obsługa klienta a także aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

    Wymagania:

    • znajomość:
    • j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • technik sprzedaży i obsługi klienta
    • obsługi pakietu Microsoft Office
    • umiejętność:
    • raportowania i analizy rynku
    • pracy w zespole
    • dyspozycyjność
    • doświadczenie minimum rok na podobnym stanowisku
    • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne
    • dodatkową zaletą będzie znajomość na poziomie podstawowym programu autocad 2d
    • gotowość do wyjazdów służbowych

    Oferujemy:

    • wsparcie techniczne
    • szkolenia branżowe
    • służbowe auto oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Oferty proszę przesyłać klikając przycisk Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".