Oferta pracy

Specjalista ds. Handlowych

Alchemia S.A.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Alchemia S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka działająca w sektorze niszowych produktów stalowych, tj. rury bez szwu, wyroby kute, kuto-walcowane i walcowane. Działalność operacyjna skupiona jest w pięciu oddziałach Spółki Alchemia S.A. oraz w dwóch spółkach zależnych.

Alchemia S.A. poszukuje do swoich Oddziałów kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. HandlowychNumer ref.: Miejsce pracy: woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • Realizacja celów sprzedażowych w dedykowanym kanale sprzedaży,
  • Monitorowanie i aktywna analiza danych rynkowych,
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
  • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami,
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • Sporządzanie ofert techniczno – handlowych,
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, sporządzanie raportów i sprawozdań.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne i/lub branżowe),
  • Doświadczenie w sprzedaży wyrobów hutniczych (preferowane doświadczenie w sprzedaży rur stalowych bez szwu oraz wlewków),
  • Znajomość branży stalowej (znajomość asortymentu, potencjalnych klientów, dostawców oraz firm konkurencyjnych),
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Koncentracja na celach sprzedażowych,
  • Wysokie zaangażowanie, dokładność i rzetelność,
  • Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Znajomość obsługi MS Office ( Word, Exel ).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez ALCHEMIA S.A. z siedzibą w Warszawie, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy".

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez „Alchemia” S.A. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowiska.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez spółki z Grupy Kapitałowej Alchemia, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez „Alchemia” S.A. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez inne spółki z Grupy Kapitałowej Alchemia, w tym na ich udostępnienie tym spółkom".
Administratorem danych osobowych przekazywanych nam przez kandydatów jest ALCHEMIA Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie.  Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych w ALCHEMIA Spółka Akcyjna dostępne są na stronie internetowej Spółki http://alchemiasa.pl/grupa-kapitalowa/rodo

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy