Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży w branży stalowej z j. angielskim

Alchemia S.A.O firmie

Alchemia S.A.

Ludwika Trochimowskiego 27

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych na rynkach zagranicznych – głównie kraje europejskie,

  • Prowadzenie rozmów handlowych, budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami,

  • Sporządzanie ofert techniczno – handlowych,

  • Monitorowanie prawidłowego przebiegu i realizacji zawartych kontraktów,

  • Monitorowanie i aktywna analiza danych rynkowych i działań konkurencji,

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,

  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, sporządzanie raportów i sprawozdań,

  • Praca stacjonarna ze sporadycznymi wyjazdami do klientów i spotkaniami w siedzibie firmy, codzienny kontakt z klientem przez internet, telefonicznie i mailowo.

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie średnie/wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne i/lub branżowe),

  • Doświadczenie w sprzedaży (preferowane doświadczenie w sprzedaży wyrobów hutniczych),

  • Znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),

  • Znajomość branży stalowej (znajomość asortymentu, potencjalnych klientów, dostawców oraz firm konkurencyjnych) będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,

  • Koncentracja na celach sprzedażowych,

  • Wysokie zaangażowanie, dokładność i rzetelność,

  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Znajomość obsługi MS Office (Word, Excel).

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

O nas

Alchemia to dynamicznie rozwijająca się Grupa Kapitałowa działająca w sektorze niszowych produktów stalowych, tj. rury bez szwu, wyroby kute, kuto-walcowane i walcowane. Działalność operacyjna Grupy skupiona jest w pięciu oddziałach Spółki Alchemia S.A. oraz w dwóch spółkach zależnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.