Oferta pracy

Specjalista ds. handlowych

Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A.O firmie

Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A.

Tartaczna 9

Szczecin

Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A. (www.sksm.com.pl), spółka z wieloletnią tradycją, poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Spotkania z klientami
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Negocjacje handlowe,
  • Nadzór nad realizacją kontraktów
  • Przygotowanie ofert na postawie zapytań telefonicznych i mailowych
  • Badanie potrzeb klientów i dobieranie optymalnej oferty sprzedaży
  • Raportowanie działań
  • Prowadzenie rozeznania w inwestycjach budowlanych
  • Obsługa social media i działań marketingowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie
  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym środowisku
  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (współpraca w dłuższym horyzoncie czasowym)
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w firmie Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Bez tej klauzuli CV nie będzie rozpatrywane.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy