Oferta pracy

Specjalista ds. handlowych

Aniflex Głowacka Wojtaszek Spółka Jawna O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • Aktywna obsługa klientów Spółki,
  • Redagowanie ofert handlowych i wiadomości służbowych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Bezpośrednie spotkania z klientami,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Prowadzenie zleconych projektów,
  • Raportowanie wyników pracy zgodnie z procedurami i harmonogramem raportów,
  • Rozwój w zakresie umiejętności obsługi klienta, poprzez udział w szkoleniach,
  • Doradztwo w obszarze technologicznych rozwiązań produktów.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia (min. 1 rok) w obsłudze klientów,
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Wykształcenia min. średniego,
  • Komunikatywności, zaangażowania i nastawienia na współpracę,
  • Dokładności i odpowiedzialności, doskonałej organizacji pracy,
  • Wytrwałości i zorientowania na cele,
  • Umiejętności radzenia sobie ze stresem,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Szkolenie stanowiskowe przygotowujące do pracy na wskazanym stanowisku,
  • Bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Realny i osiągalny system wynagradzania,
  • Jasno określony zakres obowiązków,
  • Przejrzystą i osiągalną ścieżkę rozwoju

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy