Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. handlowych - urządzenia do recyklingu

DREMECO sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Firma Dremeco Sp. z o.o. poszukuje osoby do sprzedaży urządzeń do recyklingu. Najchętniej osoby z okolic:

  • Warszawa – Wawer, Józefów, Otwock,

  • Główne zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje handlowe,

  • obsługa Klienta, przygotowywanie ofert,

  • przygotowanie i przeprowadzanie testów na urządzeniach do recyklingu,

  • tworzenie bazy potencjalnych klientów,

  • prace biurowe,

  • Szukamy osób:

  • ambitnych i zaangażowanych,

  • zdyscyplinowanych, potrafiących wyznaczać sobie rytm pracy,

Nasze wymagania

  • Idealnym kandydatem będą osoby spełniające poniższe wymagania:

  • język angielski biegły w mowie i piśmie,

  • gotowość do podróży w kraju i po Europie,

  • nienaganny wygląd i wysoka kultura osobista,

  • doświadczenie w handlu mile widziane

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • Zatrudnienie w młodej niewielkiej ale dynamicznej firmie,

  • Możliwość rozwoju, bycia bardzo istotnym członkiem zespołu,

  • Docelowo oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe,

  • Wynagrodzenie prowizyjne,

  • Wynagrodzenie uznaniowe,

  • Narzędzia do pracy: auto, laptop, telefon.