Specjalista ds. Handlowych W Branży Wod-Kan

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2018-06-04
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2018-07-04)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma KanRo Ltd Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, działająca na rynku od ponad 20 lat, jest jedną z wiodących firm w branży wodno-kanalizacyjnej. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą na rynku polskim maszyn i urządzeń do czyszczenia i monitoringu sieci wodno-kanalizacyjnych, a także ich serwisem. Jesteśmy w Polsce wyłącznym przedstawicielem firm z Niemiec, Włoch, Szwajcarii i Liechtensteinu. Więcej na stronie www.kanro.pl

    SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH W BRANŻY WOD-KAN
    (PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY)

    W ramach rozszerzenia naszej działalności oraz w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracownika działu handlowego, którego głównym zadaniem będzie sprzedaż specjalistycznych maszyn i urządzeń dla firm z branży wodno-kanalizacyjnej (przedsiębiorstwa wodociągowe, komunalne itd.), pozyskiwanie nowych odbiorców oraz opieka nad gronem dotychczasowych klientów.

    Opis stanowiska:

    Sprzedaż maszyn i urządzeń dla firm z branży wodno-kanalizacyjnej

    Od kandydatów oczekujemy m.in.:

    • Wykształcenie wyższe
    • Ogólna wiedza techniczna i zdolności manualne - wskazane;
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Prawo jazdy kat „B” - warunek konieczny;
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym;
    • Obsługa programów biurowych;
    • Komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Kierunkowe szkolenie w zakresie technicznym;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, kompetencji i wyników w pracy;
    • Szkolenia w kraju i za granicą;
    • Umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym;
    • Pracę w przyjaznej atmosferze;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Możliwość podjęcia pracy od zaraz;
    • Środki niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, komputer, itp.).
    • Miejsce pracy: zachodnia Polska

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KanRo Ltd Sp. z o.o. z siedzibą w Fasty, Szosa Knyszyńska 89 15-690 Białystok zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Wszystkie odpowiedzi traktowane będą jako poufne.

    * Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    bottom
    bottom