Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Handlowych w Dziale Systemy Okienne

REHAU Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie sprzedaży,
  • obsługa klientów,
  • opracowywanie zapytań ofertowych,
  • nadzór i dysponowanie stanem magazynowym,
  • współpraca w zakresie działań marketingowych.

Nasze wymagania

  • co najmniej dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami oraz umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielność, systematyczność oraz dobra organizacji pracy,
  • komunikatywność oraz skuteczność w działaniu,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • Otwarta i przyjazna komunikacja
  • dodatkowa wypłata świąteczna
  • premiowany Program Zero błędów
  • akcje sportowe – REHAU Crossactive

Biuro firmy

Biuro znajduje się w Baranowie k. Poznania.

Specjalista ds. Handlowych w Dziale Systemy Okienne, wielkopolskie