Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Handlowych

Natural Poland

Marszałkowska 58

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i producentów surowców na rynku krajowym i międzynarodowym

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych

  • Obsługa przychodzących leadów sprzedażowych

  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych

  • Prowadzenie bieżących spraw biurowych

  • Współpraca z działem marketingu i logistyki

  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych zagranicznych i krajowych

  • Dzienne raportowanie bieżących działań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie handlowe w sektorze B2B

  • Znajomość lub zainteresowanie branżą kosmetyczną, spożywczą lub farmaceutyczną

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: biotechnologia, technologia żywienia, farmacja, kosmetologia)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • Znajomość innych języków stwarza możliwość objęcia stanowiska Menadżera Regionalnego w obszarach posługiwania się tymi językami

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia adekwatny do osiąganych wyników: podstawa + system prowizyjny

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego na rynku krajowym i międzynarodowym

  • Dużą swobodę w organizacji pracy własnej z możliwością wdrażania własnych pomysłów

  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy

  • Możliwość poznawania świata przy okazji wyjazdów na targi międzynarodowe

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu, w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt B2B

Natural Poland jest dystrybutorem produktów i półproduktów dla branży kosmetycznej, medycznej i spożywczej importowanych z całego świata na rynek krajowy i zagraniczny. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz asortymentu, od olejów spożywczych i kosmetycznych, poprzez witaminy (np. Witamina B12, Biotyna) i wiele innych, dostępnych na stronie naturalpoland.pl.

Obecnie do naszego biura w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 58 poszukujemy samodzielnych Handlowców do sprzedaży surowców producentom z branży spożywczej i kosmetycznej.

Przewiń do profilu firmy