Specjalista ds. handlowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BAT Tadeusz Kyzioł, Roman Sold Sp.J.

    Firma handlowa działająca od 1995 roku na rynku motoryzacyjnym.

    Wąska specjalizacja handlowa. Zaopatrujemy hurtownie w kraju i za granicą.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    • pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z klientami z sektora B2B
    • negocjowanie warunków handlowych
    • realizacja planów sprzedaży
    • wsparcie techniczne w zakresie oferowanych produktów

    Wymagania

    • prawo jazdy kategorii B
    • inicjatywa i zaangażowanie
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • dobra organizacja pracy

    Oferujemy

    • umowa o pracę
    • wysokie wynagrodzenie prowizyjne
    • możliwość rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Poszukujemy osób o bardzo dobrych predyspozycjach do oferowanego stanowiska, które chcą bardzo dobrze zarabiać.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.