Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

  • Wieliczka, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CONCEPT ADVERTISING

    www.conceptad.pl

    Concept Advertising drukarnia, agencja reklamowa z Wieliczki

    poszukuje osób ambitnych, zaangażowanych i zdyscyplinowanych (dodatkowym atutem będzie znajomość branży reklamy), które zechcą podzielić się z nami swoimi doświadczeniami oraz podjąć wyzwanie i rozwijać z nami, na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wieliczka

    Opis stanowiska:

    • uczestnictwo w procesie sprzedaży produktów
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • realizacja budżetu sprzedażowego
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • przygotowywanie ofert
    • analiza rynku pod kątem potrzeb Klientów, trendów i konkurencji
    • tworzenie baz danych
    • obsługa obecnych kontaktów
    • współtworzenie działań promocyjnych

    Profil kandydata:

    • prawo jazdy kat. B
    • nowoczesne i nieszablonowe podejście do marketingu
    • mile widziana jest znajomość języka obcego
    • dobra organizacja pracy własnej
    • umiejętność nawiązywania kontaktów
    • mile widziane szkolenia w zakresie sprzedaży

    Oferujemy:

    • stabilne i długofalowe zatrudnie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
    • samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon, w razie potrzeb samochód służbowy
    • realne możliwości rozwoju
    • atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + premia (progi prowizyjne od sprzedaży)

    CV oraz list motywacyjny (opcjonalnie) proszę przesłać klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.