Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. handlowych

Ekom s.c.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami;
  • Przygotowanie ofert handlowych dla klientów;
  • Poszukiwanie nowych klientów;
  • Negocjowanie cen i terminów płatności;
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami;
  • Współpraca z działami : produkcji, zakupów i logistyki;
  • Budowanie dobrego wizerunku Firmy;

Nasze wymagania

  • Min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office);
  • Entuzjazm i zaangażowanie;
  • Orientacja na wynik;
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowy o pracę;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;
  • Stałe godziny pracy; pon-pt. od 08-16;
  • Dobrą atmosferę pracy;
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Firma EKOM zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług cięcia CNC dowolnych materiałów. Pracujemy w oparciu o najnowocześniejsze technologie i materiały dostarczane przez światowych producentów. W tej chwili poszukujemy kolejnej osoby do Naszego Działu Handlowego.

Specjalista ds. handlowych, Wrocław