Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. handlowych

TRADYCJA I JAKOŚĆ SP Z O. O.

aleja Jana Kasprowicza 85

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie prawidłowej współpracy placówek z dostawcami towarów świeżych

  • poszukiwanie korzystnych dla spółki źródeł zakupu artykułów nadzorowanych branż, uczestnictwo w pertraktacjach z dostawcami, negocjacje warunków umowy oraz nadzór nad jej realizacją

  • bieżące śledzenie i analizowanie cen producentów, hurtowników oraz w placówkach należących do innych podmiotów gospodarczych

  • udzielanie placówkom handlowym niezbędnego instruktażu związanego z obrotem towarowym

  • kontrola faktur zakupu towarów handlowych pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym. Prowadzenie korespondencji z dostawcami w przypadku stwierdzonych nieprawidłowości

  • nadzorowanie placówek pod względem zaopatrzenia w produkty nadzorowanych branż m.in. utrzymywanie stałego kontaktu z placówkami w celu rozeznania ich potrzeb, zagospodarowanie towarów z kończącym się okresem trwałości

  • dokonywanie analiz w zakresie wielkości i efektywności sprzedaży produktów.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów

  • umiejętność analizy danych i nieszablonowego, kreatywnego myślenia

  • doświadczenie w handlu detalicznym lub hurtowym- branża spożywcza, preferowana kategoria: owoce/warzywa, nabiał

  • determinacja w działaniu oraz konsekwentne dążenia do osiągania celów

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

  • umiejętności obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach programu szkoleń

  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony, pożyczki zakładowe)

  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników i członków ich rodzin

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15

O nas

Tradycja i Jakość Sp. z o.o. to polska sieć spożywczych marketów dynamicznie działająca we Wrocławiu i jest zaliczana obecnie do grona większych pracodawców na terenie miasta. Gwarantuje stałe i stale rosnące zatrudnienie ponad 300 osobom. Nasza firma stosuje nowoczesny system zarządzania potencjałem ludzkim, a efektywne instrumenty zabezpieczenia socjalnego pracowników tworzone są w pełni zgodnie z prawem i standardami europejskimi.