Specjalista ds. handlowych z j. niemieckim

ATERIMA HR

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktu z klientem (w tym komunikacja z klientami w języku niemieckim)

  • przygotowywanie ofert oraz negocjowanie cen

  • ustalanie warunków współpracy

  • aktualizowanie cenników

  • współpraca z Działem Produkcji i Magazynem w zakresie technologii produkcji i organizacji transportu produktów

  • wystawianie faktur sprzedażowych

  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji

  • sporządzanie raportów sprzedaży

Wymagania pracodawcy

  • znasz język niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i negocjacje z klientami (min. B2)

  • posiadasz doświadczenie w branży poligraficznej - mile widziane

  • posiadasz doświadczenie zawodowe na stanowisku handlowym - mile widziane

  • znasz rynek branży poligraficznej i opakowań kartonowych lub chcesz się rozwijać zawodowo w tym kierunku

  • potrafisz obsługiwać Pakiet Microsoft Office

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii miesięcznej

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość wykonywania pracy w trybie hybrydowym po okresie wdrożenia

  • pomoc w przypadku relokacji lub możliwość użytkowania samochodu służbowego