Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. handlowych z językiem francuskim i rosyjskim

"IBP" sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

OPIS STANOWISKA:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

  • Kompleksowa obsługa klientów
  • Rejestracja zamówień (rejestracja w systemie oraz potwierdzanie zamówienia u klienta)
  • Wsparcia przedstawicieli handlowych
  • Pomoc przedstawicielom sprzedaży w zakresie otrzymywanych przez nich zamówień
  • Wyszukiwanie nowych dostawców
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych do dostawców, analiza ofert oraz zamówienia
  • Regularne monitorowanie przebiegu realizacji zamówień (planning, zamówienia, logistyka …)
  • Koordynowanie poszczególnych etapów zamówień (fabryka, klient, transport)
  • Kontrola i uaktualnianie danych
  • Dbanie o profil internetowy firmy

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i rosyjskiego – wymóg konieczny
  • Komunikatywność oraz dynamizm – wymóg konieczny
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej i priorytetyzacji zadań
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz syntezy dużej ilości zagadnień, dbałość o szczegół
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość innych języków obcych (angielski, włoski, niemiecki, hiszpanski, portugalski...)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w przedsiębiorstwie będącym w fazie dynamicznego rozwoju
  • Pracę w kontekście międzynarodowym

Ogłoszenie archiwalne