Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Handlowych

Plastmot J.Górkiewicz S.J.

  • Zator

    Zator, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna analiza rynku oraz poszukiwanie i pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

  • rozwój długoterminowych relacji handlowych z partnerami biznesowymi

  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych oraz zestawień kosztowych

  • spotkania z klientami i prezentacja oferowanych rozwiązań

  • prowadzenie negocjacji handlowych z partnerami biznesowymi

  • aktywna sprzedaż wyrobów i usług oferowanych przez firmę

  • realizacja procesu zakupów niezbędnych zasobów oraz tworzenie dokumentacji zakupowej

  • monitorowanie danych rynkowych dotyczących produktów, dostawców, klientów i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, najlepiej techniczne lub ekonomiczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów lub sprzedaży

  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych oraz rozpoznawania potrzeb klientów

  • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywaniu dobrych relacji z partnerami biznesowymi

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu zaawansowanym

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • gotowość do wyjazdów służbowych (posiadanie prawo jazdy kat. B)

  • inicjatywa i kreatywność w szukaniu rozwiązań

  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży automotive

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury firmy po 3 miesiącach

  • ciekawą, twórczą pracę w dynamicznie rozwijającym się i ukierunkowanym na nowe technologie przedsiębiorstwie produkcyjnym z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym

  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach dla największych marek w branży motoryzacyjnej

  • kontakt z nowoczesną techniką i technologiami

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • atrakcyjny system premiowania

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Firma o międzynarodowym zasięgu, z 30-letnim doświadczeniem w produkcji wyrobów technicznych z tworzyw sztucznych dla branży automotive

Przewiń do profilu firmy