Oferta pracy

Specjalista ds. Handlu

Eurocash S.A.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Należąca do Grupy Eurocash Sieć Handlowa "Lewiatan" zrzesza na terenie całej Polski ponad 3200 placówek handlowych działających w systemie franczyzowym. Obecnie do spółki Lewiatan Podlasie poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • opracowanie i realizacja polityki asortymentowej
  • opracowanie i realizacja polityki cenowej
  • opracowanie i realizacja ustalonej polityki promocyjnej
  • współpraca z dostawcami i producentami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • negocjowanie warunków handlowych
  • analiza rynku pod względem podległych kategorii
  • współpraca z działami Operacji, Ekspansji, Marketingiem i centralą

IDEALNY KANDYDAT POWINIEN POSIADAĆ:

  • znajomość lokalnego rynku sklepów spożywczych i branży FMCG
  • znajomość procesów biznesowych: handlowych, operacyjnych i marketingowych
  • wiedzę z zakresu funkcjonowania sklepów spożywczych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysokie zdolności interpersonalne – komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • praktyczną znajomość technik negocjacyjnych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • inicjatywę i samodzielność w działaniu
  • rzetelność i umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • dobrą znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

NA TYM STANOWISKU ZAPEWNIAMY:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę w kreatywnym i pozytywnym zespole
  • dbałość o zachowanie równowagi pomiędzy pracą i życiem prywatnym pracowników
  • pakiet szkoleń rozwojowych i benefitów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy