Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. handlu - branża złomowa

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-12

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ECO-STAL SP. Z O.O.

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • realizowanie procesu zakupu i sprzedaży złomu i metali kolorowych
  • stała analiza rynku polskiego oraz rynków zagranicznych w zakresie prowadzonych tematów handlowych
  • prowadzenie procesów ofertowania
  • udział w negocjacjach handlowych
  • prowadzenie bieżącej korespondencji handlowej
  • przygotowywanie umów handlowych
  • stały monitoring realizacji zawartych umów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub handlowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • ważne prawo jazdy kat B
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Exel, MS Word
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy
  • umiejętność pracy pod presja czasu
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • terminowość, odpowiedzialność, skrupulatność
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • możliwość podwyższania kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • przyjazną atmosferę w energicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się