Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. handlu - branża złomowa

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ECO-STAL SP. Z O.O.

    Miejsce pracy: Katowice
    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    • realizowanie procesu zakupu i sprzedaży złomu i metali kolorowych
    • stała analiza rynku polskiego oraz rynków zagranicznych w zakresie prowadzonych tematów handlowych
    • prowadzenie procesów ofertowania
    • udział w negocjacjach handlowych
    • prowadzenie bieżącej korespondencji handlowej
    • przygotowywanie umów handlowych
    • stały monitoring realizacji zawartych umów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub handlowe
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • ważne prawo jazdy kat B
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Exel, MS Word
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • wysokie umiejętności komunikacyjne
    • umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy
    • umiejętność pracy pod presja czasu
    • samodzielność w wykonywaniu zadań
    • terminowość, odpowiedzialność, skrupulatność
    • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełny etat
    • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
    • możliwość podwyższania kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
    • przyjazną atmosferę w energicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.