Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Handlu

TABOR DĘBICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Sandomierska 39, Dębica
    Dębica, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Sandomierska 39

Dębica

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozmów handlowych, udział w spotkaniach negocjacyjnych zawieranych transakcji i innych związanych ze sprzedażą, wyjazdy służbowe do klienta,

  • Udział w przetargach (analiza warunków udziału w przetargu, przegląd wymagań umowy, kompletowanie odpowiednich dokumentów, składanie oferty),

  • Sporządzanie ofert i umów handlowych związanych z naprawą, utrzymaniem i produkcją taboru kolejowego, a także wynajmem zasobów ludzkich i materiałowych,

  • Zawieranie umów - analiza i weryfikacja warunków handlowych, uzgadnianie ich z klientem,

  • Ustalanie przebiegu procesu naprawczego z pracownikami działów produkcyjno-naprawczych (analiza dokumentacji naprawczej),

  • Udział w odbiorach, weryfikacjach i kwalifikacjach prac dodatkowych taboru kolejowego,

  • prezentowanie wykonywanych usług i produktów na targach handlowych, konferencjach i innych imprezach promocyjnych Spółki,

  • utrzymywanie kontaktu z klientem – informowanie o etapach i postępach prac, informowanie o ewentualnych problemach (uzgadnianie koniecznych zmian), pracach dodatkowych, zakończeniu zlecenia, itp.,

  • kompletowanie, rozliczanie i fakturowanie zrealizowanych zleceń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe techniczne, preferowany kierunek mechaniczny,

  • Doświadczenie zawodowe/staż pracy: min. 1 rok pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość jęz. niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

  • Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Komunikatywność i kultura osobista w kontaktach z klientami.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Premię uznaniową, świąteczną.

  • Pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień