Specjalista ds. handlu (Dział Maszyn - części zamienne)

Osadkowski SAO firmie

Rekrutacja zdalna

Osadkowski SA

Zwierzyniecka 1B

Oława

Firma Osadkowski jest pierwszym wyborem profesjonalnych gospodarstw rolnych. Dzięki swojemu podejściu sprawnie i niezawodnie uwalnia rolnika od wielu potencjalnych problemów związanych z bieżącym zarządzaniem gospodarstwem, w tym zaopatrzeniem w środki produkcji rolnej, czy zbytem płodów rolnych. Dzięki temu może on skoncentrować się na tym co naprawdę istotne – prowadzeniu produkcji i na rozwoju swojego gospodarstwa.

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kariera

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż części zamiennych do maszyn rolniczych, zdobywanie, utrzymywanie i rozwój kontaktów z klientami
  • Weryfikacja i dostawa części do napraw u klientów
  • Przyjmowanie dostaw części zamiennych, wydawanie części pod potrzeby serwisu

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane wyższe rolnicze, techniczne,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Znajomość obsługi komputera - MS OFFICE,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność),
  • Odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Mile widziane:

  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Znajomość rynku rolnego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz świadczenia pozapłacowe
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego oraz rozwoju
  • Jasne zasady współpracy oraz profesjonalne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj” „Aplikuj online” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Osadkowski Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Kolejowej 6, 56-420 Bierutów danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Osadkowski SA przed cofnięciem zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy