Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Handlu

PROMET Sp. z o.o.O firmie

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pro aktywne działania sprzedażowe prowadzące do pozyskania nowych klientów realizowane poprzez rozpoznanie podległego rynku i potrzeb klientów, składanie ofert

  • utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami, odpowiedzi na zapytania ofertowe, rozwiązywanie problemów, proponowanie rozwiązań w oparciu o potrzeby klienta i cele stawiane przez firmę

  • monitorowanie należności w systemie oraz komunikacja z klientami w celu udrażniania ewentualnych zatorów płatniczych

  • raportowanie wyników swoich działań

  • analiza sprzedaży i bieżących stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży

  • doświadczenie w branży stalowej będzie dodatkowym atutem

  • wykształcenie minimum średnie

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność , dobra organizacja pracy

  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i wizerunek firmy

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje

  • pracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: laptop, telefon

  • praca głównie na miejscu w godzinach od 7-15 lub 8-16

PROMET Sp. z o.o.

WYROBY HUTNICZE, ZBROJENIA BUDOWLANE

Przewiń do profilu firmy