Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Handlu i Logistyki

BrammerO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie handlowców w przygotowywaniu ofert handlowych, pozyskiwaniu zamówień oraz w kontaktach z klientami/dostawcami

  • Koordynacja realizacji zamówień (dbanie o: terminowość dostaw, logistykę, obsługę programów, zapisy w systemach)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne mile widziane

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Zdolności analityczne, kreatywność

  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Szkolenie i wdrożenie oraz niezbędne narzędzia do pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pakiet Multisport

  • Pakiet medyczny

  • Możliwość kontaktów z różnorodną kulturą biznesową

  • Praca w przyjaznym zespole

  • Możliwość rozwoju osobistego i finansowego w renomowanej firmie międzynarodowej

  • Pracę według najlepszych standardów europejskich

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Brammer

Brammer S.A. jest częścią grupy Rubix, europejskiego lidera zatrudniającego ponad 8 000 osób w 23 krajach Europy. Codziennie dostarczamy tysiącom naszych klientów najlepsze rozwiązania i produkty wszystkich wiodących światowych producentów z zakresu następujących grup produktowych: łożysk, mechanicznych elementów przeniesienia napędu, techniki liniowej, silników, elementów automatyki, przekładni, sprzęgieł, uszczelnień, elementów pneumatyki i hydrauliki, narzędzi oraz chemii technicznej.

Przewiń do profilu firmy