Ta oferta pracy jest nieaktualna od 260 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. handlu i sprzedaży

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży IT. Dostarczamy Klientom autorskie oprogramowanie dedykowane do centralnego zarządzania sieciami sklepów. Nasze rozwiązania wdrażamy w Polsce i zagranicą. Do grona naszych Klientów należą największe i rozpoznawalne na rynku sieci handlowe. Obecnie poszukujemy pracownika do Działu Handlowego, na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok
    Rodzaj pracy: stała

    Zadania:

    • Wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów na terenie kraju
    • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Prezentacje u klientów

    Wymagania konieczne:

    • Wykształcenie wyższe
    • Prawo jazdy kat B
    • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów na terenie całej Polski
    • Umiejętność organizacji i planowania pracy, dokładność

    Mile widziane:

    • Znajomość specyfiki sprzedaży B2B
    • Poczucie estetyki
    • Znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji
    • Stała praca w młodym, dynamicznym zespole
    • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Kandydatki i Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na hm@netis.pl,
    bądź poprzez przycisk Aplikuj.

    Prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz.U. 133 poz. 883”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydat(k)ami.