Specjalista ds. handlu i sprzedaży

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.10.2017
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 02.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży IT. Dostarczamy Klientom autorskie oprogramowanie dedykowane do centralnego zarządzania sieciami sklepów. Nasze rozwiązania wdrażamy w Polsce i zagranicą. Do grona naszych Klientów należą największe i rozpoznawalne na rynku sieci handlowe. Obecnie poszukujemy pracownika do Działu Handlowego, na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Rodzaj pracy: stała

Zadania:

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów na terenie kraju
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prezentacje u klientów

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat B
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów na terenie całej Polski
  • Umiejętność organizacji i planowania pracy, dokładność

Mile widziane:

  • Znajomość specyfiki sprzedaży B2B
  • Poczucie estetyki
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji
  • Stała praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Kandydatki i Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na hm@netis.pl,
bądź poprzez przycisk Aplikuj.

Prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz.U. 133 poz. 883”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydat(k)ami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się