Ta oferta pracy jest nieaktualna od 185 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Handlu

  • Konin, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ROZWIN SKRZYDŁA Z NAMI

    Konimpex jest jednym z najwiekszych dystrybutorów działajacym na globalnym rynku
    surowców chemicznych i przemysłowych. Dynamiczny rozwój, ekspansja na nowe rynki
    i branże przemysłowe wymagaja wzmocnienia naszych zespołów.
    W tym celu poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Konin
    Region: Konin
    Opis Stanowiska:
    • Samodzielne prowadzenie zakupów, kreowanie polityki firmy
    • Pozyskiwanie nowych dostawców
    • Współpraca z handlowcami w celu rozwoju biznesu
    • Zawieranie umów
    • Negocjacje cen
    • Raportowanie

    Od idealnego kandydata oczekujemy:

    • Kreatywnosci
    • Umiejetnosci analitycznych
    • Biegłej znajomosci jezyka angielskiego
    • Umiejetnosci pracy pod presja czasu
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Bardzo dobrej organizacji pracy
    • Sumiennosci, dokładnosci, zaanga¿owania

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowe o prace
    • Ruchomy czas pracy
    • Ciekawy i szeroki zakres obowiazków
    • Stabilna posade, mo¿liwosc rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Satysfakcje płynaca z mo¿liwosci współpracy w miedzynarodowym srodowisku biznesowym
    • Niezbedne narzedzia pracy (laptop, telefon)
    • Benefity w postaci dofinansowania do zajec sportowych, prywatnej opieki medycznej
     Osoby zainteresowane nasza oferta prosimy o przesłanie CV z zaznaczeniem
    w temacie wiadomosci numeru referencyjnego.

    Prosimy o dopisanie nastepujacej klauzuli: "Wyra¿am zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"