Ta oferta pracy jest nieaktualna od 222 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. handlu – Kontroler

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Piotruś Pan Sp. z o.o. Sp. komandytowa - jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą będącą liderem rynku FMCG w regionie. Zarządzamy siecią 37 sklepów, posiadamy 2 magazyny dystrybucyjne i zatrudniamy ponad 900 pracowników.
    Więcej informacji o nas na www.delikatesy-piotruspan.pl oraz www.ppan.pl

    Obecnie do oddziału firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Województwo podkarpackie

    Opis stanowiska:

    • planowanie zamówień towarów w zależności od bieżących potrzeb
    • bieżąca kontrola i zarządzanie stanem magazynowym
    • kontrole podległych sklepów
    • sporządzanie raportów z pracy
    • bieżąca współpraca z dostawcami i klientami
    • prowadzenie działań marketingowych oraz ich formalne rozliczanie

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe
    • doświadczenie w handlu (sprzedaż, zakupy, logistyka magazynowa)
    • zdolności organizacyjne oraz negocjacyjne
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • bardzo dobra znajomość MS Excel
    • prawo jazdy kat. B
    • zaświadczenie o niekaralności

    Dodatkowe atuty:

    • doświadczenie w branży spożywczej
    • znajomość systemu TEMA

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa uzależniona od wyników pracy
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ
    Z tematem w e-mailu: „Specjalista ds. handlu – Kontroler”