Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1347 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Handlu Odlewami

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    K.Z.O. S.A. w Końskich zatrudni na stanowisku:

    Specjalistę ds. Handlu Odlewami

    Opis stanowiska:

    • utrzymywanie bieżących kontaktów handlowych z klientami
    • negocjacje warunków sprzedaży wyrobów
    • przygotowywanie ofert sprzedaży, koordynacja oraz weryfikacja  realizacji zamówień
    • teren działania – woj.: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie i wielkopolskie

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe
    • obowiązkowa znajomość jęz.angielskiego, a chętnie jęz. rosyjski i niemiecki
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta
    • silne nastawienie na skuteczność w działaniu
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • mile widziana znajomość branży odlewniczej

    Oferujemy:

    • umowę o pracę /pełny etat/
    • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do wyników pracy
    • niezbędne narzędzia pracy / telefon , sam.służbowy i.t.d.

    Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV klikając przycisk:

    lub w Sekretariacie firmy.

    bottom