Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. handlu

A-SENSE sp. z o.o.

  • Puławy

    Puławy, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i na rynkach zagranicznych;

  • obsługa klientów, utrzymywanie kontaktów;

  • udział w targach branżowych;

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;

Nasze wymagania

  • doświadczenie i znajomość branży vapingowej

  • znajomość języka angielskiego;

  • umiejętności negocjacyjne, wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu;

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • mile widziana umiejętność vapowania oraz mieszania płynów do e-liquidów

To oferujemy

  • atrakcyjna wynagrodzenie, w tym system prowizyjny;

  • pracę w innowacyjnej firmie;

  • laptop, telefon służbowy.

O nas

Spółka A-Sense powstała w 2017 roku - działa na rynku od 5 lat. A-Sense Sp. z o.o. działa w branży chemicznej i głównym segmentem działania spółki jest wytwarzanie produktów chemicznych dostosowanych do konkretnych potrzeb Klienta. W ofercie spółki poza gotowymi produktami, półproduktami oraz surowcami można znaleźć usługi polegające na opracowywaniu i wdrażaniu nowych technologii oraz produkcję chemikaliów specjalistycznych poprzez opracowywanie technologii na potrzeby klientów (tailor-madesynthesis). A-Sense dzięki bardzo dobrze wyposażonym laboratorium analitycznym (LC/MS, GC/MS) świadczy również usługi analiz chemicznych. Firma A-Sense podejmuje współpracę głównie na zasadzie B2B