Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Handlu

  • Skawina, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Boryszew Spółka Akcyjna
    Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina

    32-050 Skawina ul. Piłsudskiego 23
    www.npa.pl

    poszukuje pracownika na stanowisko:
    Specjalista ds. handlu
    (kontrahenci z rynku krajowego i zagranicznego)
    Miejsce pracy: Skawina

    Opis stanowiska:

    • Koordynacja zamówionych dostaw
    • Ewidencjonowanie realizowanych zakupów
    • Realizowanie i kontrola potrzeb zakupowych przedsiębiorstwa
    • Rejestracja dokumentów zakupowych w systemie CDN XL
    • Poszukiwanie nowych dostawców w celu uzyskania najlepszych warunków handlowych
    • Monitorowanie sytuacji cenowej na rynku określonej grupy materiałów
    • Współpraca z innymi działami w firmie przy realizacji zakupów
    • Wyszukiwanie firm oraz zakładów wykonujących różnego rodzaju obróbki oraz zajmujących się dorabianiem elementów precyzyjnych

    Wymagania minimalne:

    • Wykształcenie wyższe
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (kontakt z zagranicznymi kontrahentami)
    • Zdolności analityczne i negocjacyjne
    • Znajomość podstawowych części zamiennych niezbędnych w remontach maszyn i urządzeń mechanicznych
    • Umiejętność działania pod presją czasu
    • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office (Excel i Word)
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, systematyczność i rzetelność
    • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
    • Prawo jazdy kat. B

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość drugiego języka obcego (preferowane: niemiecki)
    • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zakupami, obsługą klienta
    • Znajomość rynku branży aluminiowej

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
    • Możliwości rozwoju w ramach wewnętrznego i zewnętrznego systemu szkoleń
    • Niezbędne narzędzia pracy do wykonywania wszystkich zadań
    • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej korporacji

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk:

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Boryszew Spółka Akcyjna Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Boryszew Spółka Akcyjna Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom