Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. handlu

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Zadania:

    • pozyskiwanie nowych odbiorców
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • negocjowanie warunków współpracy, monitorowanie sprzedaży, windykacja należności
    • dbałość o utrzymanie
      i rozwój relacji biznesowych z klientami

    Wymagania:

    • doświadczenie
      w sprzedaży
    • znajomość pakietu
      MS Office
    • wysoka samodzielność
      w działaniu
    • wysoka kultura osobista
    • czynne prawo jazdy
      kat. B

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość zdobywania nowych doświadczeń
    • współpracę w oparciu
      o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
    • przyjazną atmosferę
      w pracy
    • pakiet medyczny
    • pakiet multisport
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.