Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Handlu

  • Szamocin, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakład Poligraficzny "Tęcza" Mariola Kasperska

    Działamy na rynku już od 23 lat. Zajmujemy się drukiem offsetowym, sitodrukiem, drukiem cyfrowym oraz wielkoformatowym. Ponadto jako agencja reklamowa przygotowujemy reklamy wewnętrzne i zewnętrzne, reklamy prasowe, strony internetowe. Realizujemy projekty dla wielu firm i instytucji.

    Miejsce pracy: Szamocin
    Opis stanowiska:
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • budowanie relacji i współpracy z partnerami zewnętrznymi,
    • współtworzenie strategii marketingowej firmy,
    • badanie i analizowanie rynku,
    • promowanie firmy oraz przygotowywanie promocji dla grup docelowych.
    Wymagania:
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność działania według procedury,
    • dokładność, sumienność, kreatywność,
    • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
    • wysoka kultura osobista,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z nowo poznanymi ludźmi,
    • prawo jazdy kategorii B

    Mile widziane:

    • wykształcenie w zakresie handlu,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku.
    Oferujemy:
    • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy,
    • prace w rozwijającej się firmie,
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.