Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Handlu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TBX Sp. z o. o.

    Utknąłeś w swojej dotychczasowej firmie i szukasz zmiany?

    Masz dość korporacyjnego chaosu?

    A może szukasz przyjaznego miejsca pracy, gdzie będziesz mógł rozwijać się zawodowo w komfortowych warunkach?

    W TBX cenimy sobie proaktywność, bo tacy właśnie jesteśmy. Doceniamy chęć do pracy i wspieramy się wzajemnie w codziennych zadaniach. Od 4 lat z sukcesami budujemy swoją pozycję na europejskim rynku spedycyjnym.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Potrzebujemy Ciebie – osobę chętną podjąć nowe wyzwania i budować z nami wspólny sukces każdego dnia.

    Zakres obowiązków:

    • utrzymanie dobrych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami
    • pozyskanie nowych zleceń do realizacji
    • kontrola przebiegu zleceń

    Wymagania:

    • doświadczenia min 2 lata na takim samym lub podobnym stanowisku
    • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
    • znajomość języka włoskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
    • sumienność i etyka pracy, wywiązywanie się z podjętych zadań
    • kreatywność i dynamika w działaniu

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa + przejrzysty system prowizyjny
    • interesującą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • komfortowe warunki i nowoczesne narzędzia pracy
    • bogate zaplecze socjalne
    • pakiet medyczny
    • pracę w młodym zespole, który ma zdrowe podejście do pracy i codziennych zmartwień, zarówno służbowych jak i prywatnych

    Jeśli Twoje kwalifikacje odpowiadają naszym wymaganiom i chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w organizacji, która wspiera Twój rozwój, czekamy na Twoją aplikację.

    Wyślij do nas swoją aplikację poprzez przycisk „Aplikuj”, bądź bezpośrednio na adres: [email protected]

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”