Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Firma Handlowo-Usługowa KONPACK Jacek Sobczyński z siedzibą w Koninie, ul. Gosławicka 1 zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO/GPRD). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji." Informujemy, że Administratorem danych jest Firma Handlowo-Usługowa KONPACK Jacek Sobczyński z siedzibą w Koninie, ul. Gosławicka 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
SOBCZYŃSKI JACEK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KONPACK"

Specjalista ds. handlu z j. angielskim

SOBCZYŃSKI JACEK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KONPACK"O firmie

  • Konin

    Konin, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na rynkach krajowym i zagranicznym oraz współpraca z obecnymi

  • bieżące monitorowanie rynku, identyfikowanie potrzeb klientów w poszukiwaniu możliwości handlowych

  • opracowywanie ofert, prezentacji oraz negocjowanie warunków sprzedaży z klientami

  • czynny udział w realizacji polityki sprzedażowej firmy na powierzonych rynkach

  • budowanie i utrzymanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi

  • realizacja celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowe języki będą atutem

  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych

  • samodzielności w działaniu, zaangażowanie w pracę oraz inicjatywa w podejmowanych działaniach

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi

  • mile widziane doświadczenie w handlu B2B

  • prawo jazdy kategorii B

  • gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w zespole, dla którego ważna jest współpraca oraz kreatywność

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia

Firma KONPACK jest krajowym importerem i dystrybutorem żywności. Specjalizującym się w sprzedaży bakalii oraz artykułów sypkich(ryże, kasze, rośliny strączkowe).

Przewiń do profilu firmy