Ta oferta pracy jest nieaktualna od 500 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. handlu zagranicznego

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakłady Przemysłu Sklejek BIAFORM S.A. poszukują Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • badanie rynku, indentyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów
    • nadzór nad dokumentacją handlową oraz wysyłkami towarów
    • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • przygotowanie ofert handlowych
    • realizacja celów sprzedażowych
    • monitorowanie potecjału klientów na danym rynku

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • biegła znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
    • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
    • prawo jazdy kat. B, doświadczenie
    • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
    • gotowość do podróży służbowych
    • mile widziane doświadczenie w handlu B2B
    • mile widziana znajomość innych języków zachodnich
    • mile widziane doświadczenie w exporcie towarów zgodnie z procedurą uproszczoną

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • motywacyjny system wynagrodzeń
    • perspektywy rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) klikając
    w przycisk APLIKUJ TERAZ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

    W tytule e-maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:
    ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. nr  101 poz. 926 z późn. zm.)“.