Specjalista ds. handlu zagranicznego

BIAFORMO firmie

  • Białystok

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Zakłady Przemysłu Sklejek BIAFORM S.A. poszukują Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • badanie rynku, indentyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów
  • nadzór nad dokumentacją handlową oraz wysyłkami towarów
  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • przygotowanie ofert handlowych
  • realizacja celów sprzedażowych
  • monitorowanie potecjału klientów na danym rynku

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
  • gotowość do podróży służbowych
  • mile widziane doświadczenie w handlu B2B
  • mile widziana znajomość innych języków zachodnich
  • mile widziane doświadczenie w exporcie towarów zgodnie z procedurą uproszczoną

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • perspektywy rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) klikając
w przycisk APLIKUJ TERAZ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. nr  101 poz. 926 z późn. zm.)“.

W tytule e-maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy