Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. handlu zagranicznego / Export Manager

UST-M Sp. z o.o.O firmie

UST-M Sp. z o.o.

Piaskowa 124a

Tomaszów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz raportowanie wyników sprzedaży

  • Przygotowanie i monitorowanie ofert sprzedaży, negocjowanie warunków handlowych

  • Utrzymywanie efektywnych kontaktów z Klientami w celu korzystnego kształtowania dystrybucji produktów na podległym terenie

  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka rosyjskiego na poziomie zaawansowanym

  • Znajomość języka angielskiego niemieckiego lub innego na poziomie komunikatywnym

  • Determinacja i kreatywność w podejmowaniu wyznaczonych zadań i celów

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów oraz zarządzania własną pracą

  • Samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość,

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • Sprawna obsługa urządzeń biurowych, środowiska Windows, programów Word i Excel

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży zagranicznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej;

  • Pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie;

  • Dodatkowe benefity: kartę Multisport , ubezpieczenie grupowe na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie