Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. handlu zagranicznego

IZO-ERG sp. z o.o.

  • Jana Śliwki 86, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jana Śliwki 86

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i realizacja eksportu wyrobów oraz importu surowców na potrzeby własne Spółki oraz innych jednostek,

  • aktywne prowadzenie akcji ofertowych w celu uzyskania optymalnego poziomu zamówień i sprzedaży na eksport,

  • przygotowywanie i zawieranie kontraktów z odbiorcami zagranicznymi oraz zapewnienie ich prawidłowej realizacji,

  • określanie potrzeb klientów w zakresie ilości, terminów realizacji, warunków dostaw oraz wymagań jakościowych na wyroby i towary znajdujące się w ofercie Spółki.

Nasze wymagania

  • znajomość spraw związanych z handlem zagranicznym,

  • biegła znajomość języków (preferowany angielski i niemiecki),

  • wykształcenie wyższe,

  • kreatywność oraz duże zaangażowanie w wykonywaną pracę.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • odpowiedzialne stanowisko w przyjaznej i partnerskiej atmosferze.

  • Benefity

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Zakłady Tworzyw Sztucznych “IZO – ERG“ sp. z o.o. są producentem laminatów elektroizolacyjnych i konstrukcyjnych z termoutwardzalnych tworzyw sztucznych w postaci płyt, rur i prętów oraz materiałów giętkich i izolacji mikowych. Obecnie w związku z dalszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: Specjalisty ds. handlu zagranicznego.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji – CV i list motywacyjny – na podany poniżej adres, zaznaczając numer referencyjny: Zakłady Tworzyw Sztucznych ”IZO-ERG” sp. z o.o. ul. Jana Śliwki 86 44-100 Gliwice lub za pomocą przycisku Aplikuj.