Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. handlu zagranicznego (handel hurtowy)

FOODCOM S.A.

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
5 0009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Wernyhory 29

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych oraz podtrzymanie dotychczasowych kontaktów handlowych firmy,

  • Zdobywanie zamówień towarowych oraz zabezpieczenie rynków zbytu,

  • Nadzór nad realizacją zawartych kontraktów handlowych,

  • Współpraca z działem logistyki i działem finansowo-księgowym firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w handlu

  • Doświadczenie w sprzedaży surowców spożywczych/paszowych lub w branży dodatków do żywności.

  • Dobra znajomość jednego z języków obcych (angielski / niemiecki / francuski na poziomie B2/C1) do codziennej komunikacji z klientami,

  • Silna motywacja, kreatywność i zdyscyplinowanie,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dobra znajomość Microsoft Office.

Mile widziane

  • Każdy dodatkowy język obcy jest dużym atutem

  • Doświadczenie w handlu produktami spożywczymi na skalę hurtową będzie atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę, poprzedzoną okresem próbnym

  • System wynagradzania podstawa + prowizja

  • Pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, Fitprofit

  • Samochód służbowy - w zależności od wyników

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Karta sportowa - FitProfit

  • Oferowane narzędzia pracy - laptop, telefon

  • Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju

  • Wynagrodzenie: 5-9 tys w zależności od doświadczenia

  • Praca w godzinach 8:30-16:30

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

O nas

Foodcom S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa. Pośredniczy w transakcjach w branży mleczarskiej oraz branży protein roślinnych na globalnych rynkach. Jako wiodąca firma w Polsce wprowadziła innowacyjne standardy działania w handlu i ujawnia ceny towarów na rynku.

. Etapy rekrutacji

  • 1/Analiza aplikacji kandydatów

  • 2/Rozmowa I - telefoniczna

  • 3/Rozmowa II - stacjonarna

  • 4/Decyzja rekrutacyjna