Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biura Handlu Zagranicznego

  • Myszków, Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Werk-Land Sp. z o.o.

    Biuro handlu zagranicznego działające na rynku od przeszło 20 lat.

    Firma działająca w branży mięsnej mająca klientów na rynku globalnym.

    Miejsce pracy: Częstochowa (okolice), Myszków
    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    • Bieżący kontakt z klientami zagranicznymi za pośrednictwem dostępnych środków
    • Przygotowywanie ofert, obsługa zamówień, kontrola dokumnetów
    • Bieżący monitoring trendów rynkowych
    • Uczestniczenie w branżowych imprezach targowych w kraju i zagranicą
    • Budowanie relacji z nowymi klientami
    Wymagania:
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • mile widziana znajomość dodatkowego innego języka obcego oraz doświadczenie w handlu zagranicznym
    • łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność, zaangażowanie
    • umiejętność szybkiego analitycznego myślenia
    • duża samodzielność, dokładność i precyzja w działaniu
    • umiejętność pracy w zespole
    • możliwość zatrudnienia osób bez doświadczenia, absolwentów, osób do przyuczenia
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • dobre warunki pracy
    • niezbędne narzędzia pracy oraz wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
    • możliwości realizacji wyzwań
    • budowanie dynamicznego zespołu działającego na rynku międzynarodowym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Werk-Land Sp. z o.o. z siedzibą w Myszkowie ."