Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Handlu Zagranicznego

Falken Trade Polska Sp. z o.o. Sp. K.

  • Mariana Rejewskiego 5, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mariana Rejewskiego 5

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i obsługa klientów w Niemczech oraz prowadzenie negocjacji handlowych,

  • przygotowywanie ofert, zawieranie umów oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,

  • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie wyższe (Ekonomia/ Zarządzanie/ Filologia),

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,

  • mile widziane doświadczenie w handlu B2B lub/oraz handlu zagranicznym, doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz znajomość technik sprzedaży,

  • odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność, kreatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole,

  • obsługa komputera i czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu,

  • możliwość kontaktów i wyjazdów zagranicznych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe,

  • kursy językowe, dofinansowanie nauki,

  • przyjazną atmosferę,

  • eventy integracyjne,

  • pełną wyzwań pracę w młodym i zgranym zespole,

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,

Falken Trade (Polska) jest międzynarodową, dynamiczną firmą handlową, która po starannej selekcji światowych

producentów, zaopatruje europejski przemysł spożywczy wysokiej jakości surowcami

(por. www.falken-trade.com).

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy wysyłać klikając przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.