Ta oferta pracy jest nieaktualna od 141 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Handlu Zagranicznego

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Falken Trade (Polska) jest międzynarodową, dynamiczną firmą handlową, która po starannej selekcji światowych producentów, zaopatruje europejski przemysł spożywczy wysokiej jakości surowcami.

    (por. www.falken-trade.com)

    Miejsce pracy: Olsztyn
    Region: warmińsko-mazurskie
    Nr. Ref.: Praca Rynek Europy Zachodniej (UK, Benelux)

    Zakres obowiązków:

    • aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie handlowej firmy (dodatki do żywności),
    • pozyskiwanie i obsługa klientów z rynku Europy Zachodniej (UK, Irlandia, Benelux),
    • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,
    • prowadzenie negocjacji handlowych,
    • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
    • zawieranie umów oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,
    • aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy.

    Wymagania:

    • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
    • wykształcenie wyższe (preferowane Ekonomia/ Zarządzanie/Filologia),
    • doświadczenie w handlu B2B lub/oraz handlu zagranicznym będzie dużym atutem
    • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz znajomość technik sprzedaży,
    • mile widziana znajomość branży spożywczej,
    • komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole,
    • wysoka kultura osobista,
    • obsługa komputera i prawo jazdy B.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu,
    • możliwość kontaktów i wyjazdów zagranicznych,
    • stały rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji,
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
    • pełną wyzwań pracę w młodym i zgranym zespole.

    Aplikacje (CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym) prosimy wysyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r.

    bottom