Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. handlu zagranicznego z j. angielskim - praca zdalna lub stacjonarna

MADU sp. z o.o. sp.k. O firmie

4 00012 000 brutto / mies.
  • Bolesławiec

    Bolesławiec, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zapytań od kontrahentów zagranicznych: przygotowanie ofert, negocjacje i domykanie sprzedaży

  • pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie relacji

  • planowanie i kształtowanie rozwoju sprzedaży na rynkach eksportowych

  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (atutem będzie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT)

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)

  • jesteś zorientowany na realizację celów swoich i zespołu

  • swobodnie budujesz relacje handlowe i lubisz poszukiwać nowych klientów

Mile widziane

  • dodatkowo będzie świetnie jeśli: orientujesz się w międzynarodowym rynku handlowym w obszarze IT, znasz przepisy i zasady obowiązujące w międzynarodowych transakcjach handlowych (Incoterms, VAT-UE)

To oferujemy

  • wdrożenie w strukturę firmy i w branżę IT

  • praca w systemie hybrydowym - część w komfortowym biurze na obrzeżach Wrocławia w Suchym Dworze, część zdalnie (dopuszczamy też 99% home office, ale raz na jakiś czas chcielibyśmy zobaczyć Cię osobiście)

  • wsparcie merytoryczne i rozwój (np. udział w szkoleniach branżowych)

  • umowa o pracę (lub - jeśli wolisz - współpraca oparta o inny rodzaj umowy)

  • dobre warunki wynagradzania w systemie prowizyjnym uzależnionych od poziomu realizacji zadań (podstawa 4000-5500 PLN brutto + prowizja), w tym utrzymanie premii za sprzedaż w trakcie urlopu wypoczynkowego (łącznie szacujemy wynagrodzenie w przedziale 4500 - 12000 PLN brutto miesięcznie)

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wpływu na działania firmy

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

MADU sp. z o.o. sp.k.

W MADU specjalizujemy się w dostarczaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu zaawansowanych rozwiązań IT. Od wielu lat projektujemy bezpieczne, wydajne i innowacyjne rozwiązania Data Center w oparciu o portfolio największych liderów branży serwerowej. Uzyskaliśmy w tym zakresie prestiżowy status Platinum Partner Lenovo oraz zostaliśmy uhonorowani tytułem „Partnera roku Lenovo” w kategorii serwery i pamięci masowe.

Przewiń do profilu firmy