Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Handlu Zagranicznego

ANRO FIRMA POLIGRAFICZNO-HANDLOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Siewierska 196C, Zawiercie
    Zawiercie, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ANRO FIRMA POLIGRAFICZNO-HANDLOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siewierska 196C

Zawiercie

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych i budowanie długofalowych relacji handlowych

  • Realizacja celów sprzedażowych i rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych

  • Przygotowanie ofert handlowych oraz ich prezentacja

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Bieżąca obsługa klienta

  • Utrzymanie kontaktów z klientami zagranicznymi

  • Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy z klientem

  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

  • Dbałość o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (znajomość obu języków obcych będzie dodatkowym atutem)

  • Obsługa programów komputerowych (Windows, MS Office)

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętności organizacji pracy własnej

  • Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych

  • Wysoka kultura osobista

  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i zmotywowanie do realizacji celów sprzedażowych

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w dziale eksportu

To oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o dużym potencjale i stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Możliwość rozwoju

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

ANRO to przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Zawierciu-Kromołowie. Oferujemy szeroki zakres produktów i usług związanych z poprawą bezpieczeństwa w pracy oraz w codziennych sytuacjach.

ANRO to czołowy polski producent oznaczeń bezpieczeństwa i systemów informacji wizualnej. Oprócz części produkcyjnej firma ANRO specjalizuje się również we wprowadzaniu oraz wdrażaniu na polskim rynku profesjonalnych rozwiązań z zakresu BHP i PPOŻ. Założycielami oraz właścicielami są Anna i Stefan Rotarscy.

www.anro.net.pl

Przewiń do profilu firmy