Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. handlu - zakupów

INDORAMA VENTURES RECYCLING POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Łęczyca, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • bieżąca współpraca i utrzymanie pozytywnych relacji z aktualnymi dostawcami polskimi i zagranicznymi
  • aktywne poszukiwanie nowych dostawców na rynku krajowym i zagranicznym
  • planowanie, nadzorowanie oraz bieżąca kontrola kompleksowej realizacji procesu zakupu,
  • współpraca z firmami transportowymi realizującymi dostawy surowca podstawowego,
  • prognozowanie, tworzenie harmonogramów  dostaw, monitorowanie terminowości dostaw,
  • realizacja procesów reklamacyjnych względem dostawców,
  • stałe monitorowanie i analizowanie rynku pod względem kosztowym i jakościowym surowca,
  • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień, koncepcji zakupowych związanych z prowadzonymi procesami zakupowymi,
  • współpraca w ramach międzynarodowej korporacyjnej organizacji zakupowej,

Oczekujemy:

  • wykształcenia średniego lub wyższego, mile widziane techniczne
  • doświadczenia w pracy związanej z zakupami, we współpracy z dostawcami i usługodawcami
  • bardzo dobrej praktycznej znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),
  • zaawansowanej znajomość języka angielskiego, pozwalającej na swobodny kontakt biznesowy
  • umiejętność planowania i organizowania pracy, ustalania priorytetów w realizacji zadań, zdolności analitycznych
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowania i inicjatywy własnej,
  • prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności polegającej na częstych wyjazdach służbowych ( krajowych i zagranicznych)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, w tym kompetencji językowych poprzez korzystanie z języka obcego w codziennej pracy
  • szkolenia i wdrożenie pracownika
  • pakiet socjalny (karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny)
  • perspektywę dalszego rozwoju w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania

Ogłoszenie archiwalne