Oferta pracy

Specjalista ds. Handlu ze znajomością języka francuskiego

TARGET Polska Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Gwiaździsta 15A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TARGET Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Gwiaździsta 15A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne nawiązywanie relacji handlowych z nowymi dostawcami i odbiorcami firmy na terenie Unii Europejskiej

  • Bieżące monitorowanie rynku w poszukiwaniu nowych możliwości handlowych

  • Negocjowanie warunków zakupu / sprzedaży oraz nadzór nad podjętą kontraktacją we współpracy z działem logistyki

  • Czynny udział w realizacji polityki sprzedażowej firmy na powierzonych rynkach

  • Budowanie i utrzymywania dobrych relacji z partnerami biznesowymi

  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej – umowy zakupu / sprzedaży

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego - warunek konieczny

  • Mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego: włoski, hiszpański

  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów,

  • Otwartość i komunikatywność

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych

  • Samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji z solidną pozycją na rynku

  • Możliwość ciągłego doskonalenia języków obcych poprzez codzienny kontakt z klientem na terenie całej Unii Europejskiej

  • Pracę w profesjonalnym zespole bez sztywnej struktury korporacyjnej w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

TARGET Polska Sp. z o.o. Sp. K. – jesteśmy liderem w międzynarodowym handlu B2B najwyższej jakości surowcami pochodzenia mlecznego dla potrzeb przemysłu spożywczego.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy