Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Handlu ze znajomością języka francuskiego

TARGET Polska Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TARGET Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Gwiaździsta 15A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne nawiązywanie relacji handlowych z nowymi dostawcami i odbiorcami firmy na terenie Unii Europejskiej
  • Bieżące monitorowanie rynku w poszukiwaniu nowych możliwości handlowych
  • Negocjowanie warunków zakupu / sprzedaży oraz nadzór nad podjętą kontraktacją we współpracy z działem logistyki
  • Czynny udział w realizacji polityki sprzedażowej firmy na powierzonych rynkach
  • Budowanie i utrzymywania dobrych relacji z partnerami biznesowymi
  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej – umowy zakupu / sprzedaży

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego - warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego: włoski, hiszpański
  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów,
  • Otwartość i komunikatywność
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji z solidną pozycją na rynku
  • Możliwość ciągłego doskonalenia języków obcych poprzez codzienny kontakt z klientem na terenie całej Unii Europejskiej
  • Pracę w profesjonalnym zespole bez sztywnej struktury korporacyjnej w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne

TARGET Polska Sp. z o.o. Sp. K. – jesteśmy liderem w międzynarodowym handlu B2B najwyższej jakości surowcami pochodzenia mlecznego dla potrzeb przemysłu spożywczego.

Specjalista ds. Handlu ze znajomością języka francuskiego, Gwiaździsta 15A, Warszawa